Koz Peyzaj projelendirme, peyzaj uygulama, peyzaj danışmanlık ve peyzaj bakımı konuları üzerine yapılandırılan firmamız 2015 yılında Annkara İncek’te kurulmuştur. 
        Bugün gelinen noktada Koz Peyzaj geçmiş 5 yılın vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile makro ve mikro ölçekte peyzaj projelendirme, peyzaj uygulama, peyzaj danışmanlık, peyzaj bakımı , bahçe malzemeleri temini, aydınlatma ve elektrik uygulamaları, izolasyon çalışmaları, travers satışı ve uygulamalarını hizmet yelpazesi içerisinde barındıran bir firma olmuştur.

 

 

 

 

 


 

 

 

                             VİZYONUMUZ


        Peyzaj Mimarı, Peyzaj-Ziraat Teknikerleri, Elektrik Mühendisi, Teknikeri vb. gibi deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine daha kaliteli hizmet sunarak, insan doğasının temel ihtiyacı olan doğal alanlar oluşturmak. Bu şekilde geleceğe emin adımlarla ilerlemek.

        Toplum tarafından saygın ve disiplinli bir firma olarak bilinmek ve anlık değil sürekliliği olan bir firma olmak. Bu sürekliliği sağlamak içinde çalışmalarımızı büyük bir titizlik, tertip ve belirli bir çizgisi olan firma anlayışı ile yürütmek...

Ardımızda bırakmak istediğimiz miras yeni nesil gençliğe; çalışmış olduğumuz proje ve uygulama örnekleriyle doğa sevgisini, doğa bilincini aşılamak. Böylece daha güzel ve daha temiz bir çevre ile yaşam kalitesini arttırmak. 

 

 

                             MİSYONUMUZ


        Bir çiçeğin güzel olmasının sebebi neslini devam ettirebilmesidir. Bu sloganla yola çıkarak bizimde varoluş amacımız güzel, sanatsal işler ve fonksiyonel işler yaparak neslimizi devam ettirebilmektir.
        Her çiçeğin farklı bir güzelliği olduğu gibi, her bahçeninde de farklı bir ahengi ve sanatı olmalıdır. Koz Peyzaj olarak bizler doğal, formel, sanatsal peyzaj uygulamalarıyla, bahçe bakım ve organizasyonlarıyla, kaliteli ve sağlıklı çalışmaları hizmetinize sunmaktayız. Bizim görevimiz sizlerin istek ve arzularına göre bahçeleri güzelleştirmek, keyif alınacak bir alan haline getirmektir.